fbpx
Adalet Mh, Bayraklı/İzmir 0 (544) 346 46 44 0 (530) 178 80 80 P.tesi. - C.tesi 09:00 - 20:00 Randevu Alın Bize Ulaşın
Bize Güvenen
120,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Kaş Ekimi

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi

Kaş Ekimi

Stres, kullanılan bazı ilaçlar, bazı cilt hastalıkları, yaralanma, yanma gibi fiziksel etkiler, hormon dengesizlikleri kaşların dökülmesine yol açabildiği gibi yaşa bağlı olarakta kaş kökleri zayıflar ve dökülür. Bazı hormonların gerektiğinden az ya da fazla salgılanması da kaş dökülmesine sebep olabilir.

İzmir’de Kaş Ekiminin Merkezi

İzmir’de kaş ekimi ile ilgili en önemli merkezlerinin başında Novar Poliklinik vardır.

Kaş Ekimi

Kıl kökü nakilleri arasında, en fazla özen isteyen ve en fazla dikkat gerektiren uygulama kaş ekimidir.

Kaş Ekimi Operasyonu

Kaşının bir bölümü ya da tamamında dökülme olan kişilere saç ekimi operasyonu uygulanabilir.

Danışma ücretli midir ?

Hayır, dilediğiniz zaman randevu alarak uzmanlarımıza danışabilir, görüş ve ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizlere e-posta, telefon veya bizzat kliniklerimize gelmek suretiyle ulaşabilir, aklınıza takılan konularda bilgi alabilirsiniz.

İşlem ne kadar sürer?

Normal şartlarda ortalama 6 ile 8 saat arası sürmektedir.

İzmir’de Kaş Ekiminin Merkezi: Novar Poliklinik

İzmir’de kaş ekimi ile ilgili en önemli merkezlerin başında Novar Poliklinik gelmektedir. Bünyesinde bulunan uzman doktorlar, tedavi gören her kişi için özel olarak analizler yapmakta ve greft sayısını ortaya koymaktadır.

KAŞ EKİMİ ÖNCESİ

Öncelikle alım yapılacak bölge tıraş edilerek lokal anestezi yapılır. Alım esnasında tüm bölgenin tıraş edilmesine gerek yoktur. Sadece belirlenen bölge tıraş edilir. Kökler donör bölgesi dediğimiz iki kulak arasında kalan ense bölgesinden FUE yöntemiyle (teker teker) alınır. FUE yöntemi ‘minimal invaziv’ (çok az hasar yapan) bir yöntemdir. Saç köklerinin tek tek alındığı eski yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar az doku hasarı bırakan bir işlemdir. Saç köklerinin alındığı bölgede asla iz kalma problemi olmaz

KAŞ EKİMİ UYGULAMASI

Alınan 2li 3lü veya 4lü kökler bistüri yardımıyla bölünerek 1li kök haline getirilir. Kaş ekiminde doğal bir görünüm elde etmek için 1li kökler kullanılmaktadır.Kökler hazırlanan özel solüsyon içerisine alım işleminin bitişine kadar belirli bir ısıda Köklerinize uygun Özel Dolaplarda saklanır. Alım esnasında alınan ilk kökler ekim sırasında öncelikli ekilir.Ekime başlamadan önce ekim yapılacak olan bölgeye lokal anestezi işlemi uygulanır. Ekim esnasında ekim yapılacak olan bölgenin tıraş edilmesine gerek yoktur. Çünkü kullanılan FUE yöntemiyle kaşlarınızın arasındaki boşluklara saç köklerinin hasarsız şekilde transfer edilmesini sağlar.Özel solüsyonlarda bekletilen 1li kökler öncelik sırasına göre kalemlere teker teker yerleştirilerek ekim işlemi son bulur. Kullanılan tüm bu yöntemler sayesinde iyileşme süreci hızlı olup doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz.

Sürekli Yanınızdayız

Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Novar Kaş Ekimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için

Randevu Oluşturun

Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Telefon Destek (0530) 178 80 80

  Klinik Adresi

  Adalet Mh, Haydar Aliyev Cd. no : 61, Bayraklı/İzmir

  (0544)3464644
  info@novarsacekimi.com

  Çalışma Saatlerimiz

  P.tesi - Cuma09:00 - 18:00
  Cumartesi09:00 - 18:00
  PazarKapalı