Adalet Mh, Bayraklı/İzmir 0 (544) 346 46 44 0 (530) 178 80 80 P.tesi. - C.tesi 09:00 - 20:00 Randevu Alın Bize Ulaşın

Saç Ekimi İzmir

Saç Neden Dökülür

Saç ekimi İzmir, neden dökülür sorusu, saç ekimi operasyonu öncesinde pek çok kişinin merak ettiği bir sorudur. İnsan vücudunun en önemli parçalarından olan ve ilk izlenimde oldukça ilgi çekici olan saçların dökülmesinin çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Bunların başında deri problemleri gelmektedir. Deri kaynaklı olarak gerçekleşen dökülmeler saç derisini de olumsuz etkileyebilmektedir. Düzensiz beslenme, yeterli vitamin ve mineral almama, hormonsal nedenler, stres, yoğun iş temposu, depresyon ve boya gibi kozmetik etkenler saç dökülmesine neden olabilmektedir. Nedeni ne olursa olsun saç dökülmelerine İzmir’de çözüm bulmak mümkündür.

Saçsızlığa İzmir’de Son Verin

Orta yaş ve üzeri erkeklerin en önemli problemlerinin başında saçlarda yaşanan dökülmeler gelmektedir. Pek çok kişi saç dökülmesine çözüm bulabilmek için farklı şehirlere hatta farklı ülkelere gitmektedir. Fakat İzmir son yıllarda saç ekiminin en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Bundan dolayı artık İzmirliler saç ekimi operasyonu için başka şehirlere gitmek zorunda kalmamaktadır. İzmirlilere böyle bir avantajın sağlanmasında Novar polikliniklerin yaygınlaşmış olması oldukça etkili olmuştur.

Novar Polikliniklerinin Uzman Kadrosu

İzmir’de saç ekim merkezlerinin başında gelen Novar poliklinikleri alanında uzman hekimleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu hekimler her bir hasta ile özel olarak ilgilenmektedir. Hastalara sunulan tedavi imkanları standart olmamakta, her hasta için kendisine özel bir yöntem belirlenmektedir. Böyle olduğu için saç ekimi operasyonu sonrasında en doğal görüntüyü yakalamak mümkün olmaktadır. Ayrıca Novar poliklinik saç ekim operasyonu öncesinde hastaların operasyon sonrasındaki yeni saç stilleri hakkında canlandırma yapabilmektedir. Doktor ve hasta arasındaki birebir iletişime dayalı bu canlandırma sayesinde operasyondan önce, yeni saçların nasıl görüneceğini tahmin etmek mümkün olmaktadır. Saç Ekimi İzmir

Saçsızlık Kader Değil

Saç dökülmesi yaş ve cinsiyetten ayrı ele alınması gereken bir problemdir. Genellikle erkeklerin problemi gibi gözüküyor olsa da, kadınlar arasında da saç dökülmesi oldukça yaygındır. Özellikle doğum ve menopoz gibi hormonsal dengelerin bozulduğu dönemlerde kadın tipi saç dökülmelerine sıklıkla rastlanabilmektedir. Bu dökülmelerde saç bölgesinin her tarafında eşit seyrelmeler gözlemlenmektedir. Saç diplerinin açık bir şekilde görülmesi kadınlarda saç dökülmesi yaşandığının kanıtıdır. Böyle durumlarda uzmanlardan alınacak yardımlar ve saç ekimi operasyonları kısa sürede gür saçlara kavuşmaya yardımcı olacaktır. Saç Ekimi İzmir

Related Posts

Son Paylaşımlar

Saç Ekimi İzmir Nedir ?
24 Nisan 2021
Saç Ekimi Yorumları
22 Nisan 2021
Saç Ekimi İzmir Fiyat
20 Nisan 2021

Novar Poliklinik

Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 yılında hizmet vermeye başlamış olup, devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün öncü kuruluşu ve markası olmuştur.

Department Address

Box 3233 1810 Kings Way King Street, 5th Avenue, New York

+1-2345-3455-33
contact@mediztheme.co

Department Hours

Monday - Friday08:00 - 20:00
Saturday09:00 - 14:00
SundayClose